Ako sa zrodilo Farské agapé

• Ostatná aktualizácia: streda, 05. august 2015, 14:53

bilancia_farskeho_agappeNa začiatku všetkého sa zrodila myšlienka, aby sme pozvali ľudí konečne na guláš a nie na brigádu.

Takto sa vytvoril štvorčlenný výbor, ktorý sa počas týždňa stretával pri pracovných raňajkách a organizačne pripravoval farské agapé. Bolo potrebné veľa veci zariadiť, upraviť, vybaviť... Z tohto dôvodu vznikol druhý tím, pracovný tím,

ktorý sa stretával vždy v piatok večer a mal na starosti predovšetkým prípravu letných táborov a zároveň pomáhal aj pri príprave farského agapé. V piatok sa vždy rozdeľovali úlohy na nasledujúci týždeň. Všetci zúčastnení k príprave pristupovali veľmi zodpovedne a zapálene.

Myslím si, že vynaložená námaha stála za to a že sme pripravili pre farnosť pekný deň s nezabudnuteľnými zážitkami a ako sa neskôr ukázalo, 50 l gulášu a 15-20 kg klobásy bolo málo. Ak si chcete vychutnať atmosféru farského agapé, môžete nahliadnuť do fotogalérie.