FarnostSered
  • Vitajte na webe seredského dekanátu

Aj toto leto sa deti tešili ďalšiemu ročníku indiánskeho tábora.

  • Ostatná aktualizácia: sobota, 16. november 2019, 11:35
  • Návštevy: 525
  • 13 nov

Druhý turnus sa konal 15.7. - 19. 7. 2019 v areáli záhrady u sestričiek v Dolnom Čepeni.
Pre deti od 6 do 9 rokov bol pripravený bohatý program.

ind tab2019 1ind tab2019 2

Téma tábora sa niesla v duchu indiánskych sviatkov. Deti spoznávali v jednotlivé dni rôzne sviatky. Napríklad deň športu-olympiáda, deň hotentótov,... Nechýbali zábavné a poučné aktivity, svätá omša v kostole, kúpanie v bazéne, skvelé tance doprevádzané animátormi a taktiež výlet na farmu Humanita, kde mohli obdivovať krásu rôznych zvierat, domácich i exotických. Deti sa mohli zabaviť, oddýchnuť si, naučiť sa niečo nové, nájsť si nových priateľov, získať veľa nových a krásnych zážitkov.
Málokto by si trúfol spať v tajuplných stanoch a dotknúť sa veľhada kráľovského, či jazdiť na koni, no deti to zvládli s ľahkosťou.
  

Záverečné vyhodnotenie celého tábora a odmena pre všetky deti bola dojímavá a nejednému animátorovi utiekla z oka slzička. ? Veríme, že sa budúci rok vidíme znova v takej dobrej nálade, aká bola tento rok.
  

 

V mene celého animátorského tímu želáme všetkým indiánom prijemný školský rok!
Vidíme sa o rok!

Fotoalbum z 2. turnusa indiánskeho tábora: http://www.sered.fara.sk/aktivity/fotogaleria#nanogallery/nanoGallery/ABIhNFiSSfjDP9uj0ks_hhubkCJe-kKqsglUVr0GOZfmR71OtPIjjWadUKJkAH6GrYr2UcqSiYt9d7cb1Ongf5DOzgqZjuEvNA