FarnostSered
  • Vitajte na webe seredského dekanátu

Vitajte na novom webe seredského dekanátu

  • Ostatná aktualizácia: streda, 19. august 2015, 23:11
  • Napísal: Administrátor
  • 16 aug

Slávnosťou Nanebovzatia Panny Márie, t.j. 15. augusta, sa spustila nová webová stránka pre seredský dekanát.

Cieľom tohto webu je sústrediť všetky udalosti a informácie z jednotlivých farností dekanátu na jedno miesto. Dekanátny web tak umožní  veriacim z farností, kde nemajú vlastnú webstránku, nahliadnuť do diania nielen seredskej farnosti, ale aj ich vlastnej.

Nový web je robený už v najnovšej verzii, preto nepredstavuje bezpečnostné riziko ako starý web. Stránka je robená prehľadnejšie, a tak, veríme, že nájdete rýchlo, čo potrebujete. Ak nie, sme vám k dispozícii cez online chat, prípadne kontaktný formulár.

Aktualizovali sme i históriu farnosti ako i kaplnky a doplnili o veľa dobových fotografií: www.sered.fara.sk/historia/farnost

Farské oznamy jednotlivých farností sa budeme snažiť vždy aktualizovať: Šúrovce, Dolná Streda a Abrahám sú VŽDY automaticky uverejnené vo svojej kategórii (položke menu v DEKANÁT) a už sa nezobrazia v moduly Najnovšie. Ostatné farnosti budú mať nové oznamy i v moduly Najnovšie, keďže závisí od jednotlivých farností či ich poskytnú.

Aby táto stránka naplno spĺňala svoju úlohu, potrebujeme aj vašu pomoc formou postrehov, návrhov a v neposlednom rade uvítame nových redaktorov aj z iných obcí v dekanáte, aby sme tak spolu zabezpečili aktuálnosť webstránky. V prípade záujmu o redaktora pre konkrétnu farnosť z dekanátu nás neváhajte kontaktovať :)

Zároveň Vás informujeme, že na niektorých drobnostiach ešte pracujeme a aktualizujeme.

P.S.: PRVÉ NAČÍTANIE WEBU BUDE POMALŠIE, KEĎŽE VÁŠ PREHLIADAČ NAČÍTAVA OBRÁZKY V HLAVNOM AJ MENŠOM SLIDERI, POČKAJTE PRETO, KÝM SA NENAČÍTAJÚ (cca za 5 sekúnd, závisí od rýchlosti internetu).

S pozdravom
Andrej, administrátor webu.