O nás - eRko | Farnosť Sereď

eRko stretká

• Ostatná aktualizácia: sobota, 09. november 2019, 21:58

ERKO stretká sú pre všetky deti od 1. ročníka ZŠ.

INFORMÁCIE O STRETKÁCH (bývajú OKREM prázdnin a štátnych sviatkov):

Mladší eRkári (druháci až ôsmaci) - eRko stretká sú každý piatok od 16:15 do 17:30 v novej klubovni oproti mestskej knižnici (http://sered.erko.sk/images/clanky/mapa-klubovna.png)

Starší eRkári (deviataci a vyššie) - eRko stretká bývajú v piatok od 19:00 v Pastoračnom centre na fare. Nakoľko tieto staršie stretká nebývajú pravidelne, treba sa v prípade záujmu informovať na andrej@erko.sk

Tešíme sa i na nových členov :)

Zodpovedná osoba eRka (ZOF) za mesto Sereď je Andrej Macho: andrej2.macho@gmail.com
Členom komisie Dobrej noviny pre Trnavskú arcidiecézu je Alžbeta Kojšová (Sereď) a Peter Madeja (Dechtice).
Programovou koordinátorkou Dobrej noviny za eRko Sereď je Andrea Sűttőová.

Čítať ďalej...

eRko v našej farnosti

• Ostatná aktualizácia: sobota, 09. november 2019, 22:02

ERKO logo priehleRko – Hnutie kresťanských spoločenstiev detí, je celoslovenská organizácia orientujúca sa na výchovu detí v kresťanskom duchu. eRko – od písmena R, podľa hesla eRkárov: Radosť Rozdávaním Rastie.

Prvé stretko eRka v Seredi sa uskutočnilo 23. októbra 2005. Našlo sa pár mladých ľudí, ktorí sa chceli venovať deťom a potom sa našlo veľa detí, ktoré chceli na eRko chodiť. Hneď na prvé stretko prišlo 24 detí.